poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Sky's the limit

Witam Was po dłuższej przerwie. Z powodu Świąt oraz wielu zajęć po nich zaniedbałam trochę bloga, ale wracam z wiosenną siłą płynącą ze słońca, które wreszcie uraczyło nasz kraj nad Wisłą.

Dzisiejsza a właściwie wczorajsza stylizacja nawiązuje do zawieszenia pomiędzy niebem i ziemią, które nachodzi mnie o tej porze roku - pierwsze 'prawdziwe' promienie słoneczne sprawiają, że moje myśli biegną do przodu, do wakacyjnych planów, ale ciało pozostaje racjonalnie przy kwietniowych obowiązkach. Niebo - niebieskie spodnie, kolejne z H&M (jakoś spodnie tej sieciówki ostatnio przypadły mi do gustu), zdecydowanie wiosenne; ziemia - lekki, brązowy sweter z Mango przypominający, że jeszcze kilka dni temu było buro, ponuro i leżał śnieg.


sweater - Mango
pants - H&M
jacket - mum's
heels, bag - vintageMam nadzieję, że długo wyczekiwana wiosna już nie odejdzie i zmobilizuje mnie do częstszego odwiedzania i pisania na blogu.

Wiosennego a nie słomianego zapału także i Wam życzę!3 komentarze:

 1. Witaj, śliczna stylizacja, zapraszamy do publikowania swoich zdjęć także w Domodi.pl, to bardzo proste, kilkadziesiąt blogerek już korzysta z tej opcji zwiększania zasięgu swojego bloga, zobacz: http://domodi.pl/stylizacje?Sort=Popularity
  Zapraszam, w razie pytań, pisz do mnie na domodi(at)domodi.pl!
  Monika z Domodi

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodnie mają genialny print! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Boskie sa te spodnie ! :) Chcialam je kupic, ale niestety nie bylo juz mojego rozmiaru :)

  OdpowiedzUsuń