sobota, 31 grudnia 2011

W kapeluszu i w masce, czyli Idzie Nowe!

Witam was w ostatnim <a u mnie deszczowym> dniu 2011 roku. Od dwóch tygodni zbierałam się do napisania nowego postu, ale zupełnie nie miałam pomysłu. Obiecałam, że odezwę się jeszcze w grudniu a więc jestem. Dziś każdy przygotowuje się do imprezowania i świętowania. Każdy też w odmienny sposób. Sylwester i Nowy Rok to okazje, które jakoś nigdy nie sprawiały, że myślałam o nich z wielkim wyprzedzeniem planując dniami i nocami. Nigdy też nie miałam na nie specjalnej kreacji, ponieważ przeważnie <jak i w tym roku> spędzałam je w kameralnym gronie a nie na żadnym balu czy nawet wystawnej domówce. Najważniejsza w tym dniu zawsze była zabawa w miłym gronie. 
Dlatego dopóki moje 3 Marzenia-Sylwestry –<może powinnam sprawić sobie złotą rybkę…> góralski kulig, wiedeński bal czy adriatycka plaża nie dojdą do skutku moje stroje będą wyglądać jak poniżej, czyli raczej zabawnie. Najbardziej odpowiada mi propozycja mojej czerwonej piżamy < może nadawała by się na ‘przebieranego’ Sylwestra, które wróciły do łask – i dobrze! >. Pewnie wygra jednak propozycja którejś z czarnych bluzek i legginsy. Strój sylwestrowy = dodatki. U mnie pewnie jak w zeszłym roku powitam 2012 w kapeluszu i mojej weneckiej masce. 
Ciekawe co przyniesie nowy rok kiedy zdejmiemy nasze maski, co wyskoczy z kapelusza? Królik a może coś więcej…
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012. Oby był lepszy niż poprzedni!


bluzka na ramiączkach - Mango
bluzka vintage - mama ;)
kapelusz - H&M
maska - Venezia original ;)
krawatka - brat ;)


***

Oto jeszcze kilka fotek z zeszłorocznego Sylwestra - muszę udokumentować/udowodnić, że był ze mną kapelusz ;)Happy New Year! A lot of style and happiness!

Na nowy rok zaś polecam lekturę styczniowego numeru Twojego Stylu, gdzie można przeczytać wywiad ze znaną projektantką Karoliną Zmarlak oraz kilka ciekawych sesji zdjęciowych.

Na koniec kilka wymarzonych kreacji sylwestrowych -
zdjęcia poniżej (niepodpisane) - redcarpet-fashionawards.com

Pucci/ vogue.co.uk
Pucci /vogue.co.uk
Elie Saab
Kerr - Marchesa - stylefrizz.com


I wiele, wiele innych...

5 komentarzy:

 1. ładne zdjęcia! udanego Sylwestra :))

  OdpowiedzUsuń
 2. pożycz maski, pliiiis! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiem, jest cudowna - podziwiam ja i rzadko zakladam, zeby nie zepsuc ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Te sukienki!!!! <3 nie moge zdecydowac, ktora najladniejsza...

  ...alkai...

  OdpowiedzUsuń