wtorek, 11 grudnia 2012

Serotonina // L jak 3.1 Phillip Lim

Witam. Tak piszę dla Was:


Trochę się pozmieniało; 'Jeśli w tym momencie Twojego życia wydaje Ci się, że nie masz na nic wpływu zmień choćby zdjęcie profilowe' - za radą koleżanki na blogu ZMIANY - nazwy, szablonu, kolorów, mam nadzieję, że nowe się przyjmą. 

Zieleń - bo ją uwielbiam. Patetycznie, ale to kolor nadziei i odrodzenia, wiosny, zawsze pozytywnie mnie nastraja.

Mint with sugar - wybrałam zieleń, popatrzyłam przez okno a na parapecie jedyna (poza mną) żywa istota w moim pokoju- mięta. Przetrwałam najdłużej z roślinek hodowanych przeze mnie w ostatnich latach i postanowiłam to uczcić. Poza tym mój ulubiony drink - mojito, 'homemade', przeze mnie tworzony jest z tejże mięty i cukru. Idąc tym tropem jest i nazwa. 

Absinth girl - o tej nazwie wspominałam kilka postów temu i jakoś utkwiła mi ta tajemniczość w pamięci


***

Skoro na blogu pojawiły się kolory powitajmy kolory i w zimowej szafie. Zainspirowana Magdą z soie i jej miłością do szortów odkopałam i swoje. Ciągle mroźno także śniegowce musiały zagościć. Sweter i czapka w celu urozmaicenia i voila, efekt poniżej
sweater - sh
shorts - Tatuum
cap - Orsay
Moon Boots - schaffashoes.pl


*** 

3.1 Phillip Lim to marka stworzona pod koniec 2005 roku przez obecnie 39- letniego Chińczyka żyjącego w USA. Jego projekty często umieszczane są w kategorii 'street elegance'. Proste, klasyczne kroje i fasony wyróżniające się wzorem czy pomysłowym łączeniem. Większość to ubrania, które z powodzeniem (przy grubym portfelu) można nosić na co dzień. Podstawy kolorystyczne to biel, czerń i granat wzbogacane intensywnymi barwami. Często używany przez projektanta motyw to kwiaty, w najnowszych kolekcjach również wzory zwierzęce i kratka. Jako że minimalizm ostatnio staje się popularnym trendem to marka zyskuje coraz więcej fanów.

kolekcja FW 2012/2013

kolekcja SS 2013kolekcja pre-fall 2013

 fot. www.31philliplim.com/ oraz
www.redcarpet-fashionawards.com/
2 komentarze:

  1. zmiana tla na zielen, bardzo pozytywna! a sweter poprostu uwielbiam!!

    xxo

    OdpowiedzUsuń