środa, 20 marca 2013

Animal Instinct // CFW - Targi Designu

Miałam nie pisać, nie blogować, ale kobieta zmienną jest, zwłaszcza jeśli ma sto nieprzyjemnych rzeczy do zrobienia to zawsze znajdzie czas na te przyjemne.
Ten tydzień rozpoczął się dla mnie źle, już poniedziałkowy poranek nie przepowiadał nic dobrego - pierwszy raz w życiu piłam kawę zalaną zimną wodą (kuchenka na gaz - brak zapałek - brak czajnika elektrycznego/grzałki w mieszkaniu - brak wrzątku...). Później kolejne elementy m. in. śnieg sprawiły, że miałam ochotę natychmiast kupić sobie worek treningowy albo chociaż wystawić pazurki i kogoś podrapać.Jedyne, co ostatnio choć trochę poprawiło mi samopoczucie to kolory a dokładnie pstrokate ubrania. Każdy wie, że samopoczucie kobiety poprawia się wraz z jej wyglądem. Postanowiłam więc wygrzebać się z piżamy w misie i 'wyjść do ludzi' z kolorami. Ta stylizacja inspirowana trochę motywami zwierzęcymi (patrz - drapieżniki - pazurki) występującymi zarówno na górze, jak i na dole. Poniżej przedstawiam efekty

blouse - Grandapro via Targi Designu w Krakowie
pants - H&M
necklace - Monika Roth
heels - Prima Moda
bag - BLACK SHEEP


***

W ramach weekendu i CFW w niedzielę postanowiłam odwiedzić Targi Designu. Młodzi projektanci pokazywali i sprzedawali autorskie ubrania i dodatki w klimatycznym klubie Literki na urokliwym krakowskim Kazimierzu. Najchętniej wydałabym tam dużo pieniędzy, tym razem jednak wybrałam kolorową bluzę od Grandapro - i tak planowałam zakup bluzy więc świetnie się złożyło. Poniżej fotorelacja z tego udanego wydarzenia:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz